Meiginipid sinise valguse prillide kandjatele

Musta värvi raamidega sinise valguse prillide juurde sobib põhimõtteliselt igat tooni silmameik.

Kas sul on arvutiga töötades ees sinise valguse prillid? Vaata parimaid meiginippe, mis aitavad stiilsed prilliraamid veelgi paremini isikliku stiili rõhutamiseks tööle panna. 

Leia prilliraamidega sobiv lainerijoon

Musta värvi või kilpkonnakilbi mustriga sinise valguse prillide juurde sobib põhimõtteliselt igat tooni lauvärv ning silmapliiatsi- või lainerijoon. Eredat värvi, näiteks punaste, roheliste või kollaste raamide juurde soovitatakse aga pigem neutraalset meiki. 

Vastandid tõmbuvad! Õrnad ja õhukesed prilliraamid toetavad julget suitsusilma või rokkstaari meiki, samas kui tugevamate raamide juurde sobib pigem tagasihoidlik jumestus: hele lauvärv koos loomuliku ripsmetušiga.

Klassikaline terava lainerijoonega meik sobib igat tüüpi prilliraamidega, kuid joone laius võiks peegeldada raami paksust. Õhukese raamiga prillidega tõmba pigem peenike joon ning julgeid raame tasakaalusta tugevama joonega.

Jumestuskreemi nipid prillikandjatele

Jälgi, et sa ei kannaks näole liiga palju jumestuskreemi. Sinise valguse prille kandes võib liiga paks meigikiht hakata silmade all nahavagudesse kogunema ning prillide ninatugede juures kuhjuma. 

Kinnita jumestuskreem hoolikalt puudriga ning ole valmis meiki päeva jooksul kohendama. Ninajuurele kantud jumestus võiks olla võimalikult matt.

Too kulmud prillide tagant välja

Kulmumeik sõltub prilliraamidest. Mõned prillid võivad osa kulmudest varjata, teised toovad need just vastupidi esile. 

Paksemaid prilliraame kandes võiks kulmumeik olla pigem tagasihoidlik, et tasakaalustada raamide “raskust”. Tugevalt meigitud kulmud koos tugevate prilliraamidega võivad olenevalt näost mõjuda liiga jõuliselt. Anna kulmudele kuju pigem heledama kulmupliiatsiga. Õhukeste raamidega kannad aga välja ka tõeliselt dramaatilise kulmumeigi. 

Väldi ripsmete kokkupuudet prilliklaasidega

Kui su ripsmed kipuvad pilgutades prilliklaaside vastu puutuma, võib olla abi nende koolutamisest. Eelista prillidega kauapüsivat ja volüümi lisavat ripsmetušši, mis püsib hästi peal ega pudise prilliklaasidele.

Huulepulk kirsiks tordil

Sinise valguse prillid tõmbavad rohkem tähelepanu näo ülemisele osale, seega rõhuta oma huuli mati huulevärviga. Õrnad marjatoonid sobivad enamiku nahatoonidega. Kui kannad julge raamiga prille ja neutraalset silmameiki, sobib ikooniline punane huulepulk nagu valatult!