Maitserännak Salt Switch’iga

Salt Switch ja selle erinevad maitsekombinatsioonid on üks parimaid e-sigarette algajatele. See mahub kenasti kätte ja on kaasaskantav, mis sobib ideaalselt liikvel olevale inimesele. Selle ja kasutuslihtsuse kombinatsioon muudab toote tõesti probleemivabaks suitsetamisest loobumise võimaluseks. Tegemist on ühekordselt kasutatava veipiga, mida on väga mugav endaga kõikjale kaasas kanda.

Pouchy.eu e-poes olev Salt Switch tootevalik sisaldab kasutajate lõbustamiseks laias valikus maitseid. Kogu selektsioonis on üle kuueteistkümne silmapaistva maitse, mis muudavad Sinu veipimiskogemuse veelgi põnevamaks. Mõned väga populaarsed maitsed on järgmised:

Jäine Guajaav

Puuviljakad ja magusad marjad jahutati lõpuks jäise löögiga. Guajaav on maitse, mis ilmub üha enam tootevalikutes, mis soovivad pakkuda nüansiga maitseid. Võime südamest öelda, et Salt Switch on sellega imeliselt hakkama saanud.

Maasika-litši

Kas soovid neid päikesepaistelisi päevi kuumalaine ajal meenutada? Maasika-litši puuviljane segu teeb just seda. Täidale maitsega veip sobib suurepäraselt magusasõbraga jaoks.

Jäine õun

Me teame, mida sa mõtled, õun ja mentool?! See kombinatsioon täiendab üksteist hästi ja on kenasti tasakaalus.

Jäine mustikas

Klassikaline kooslus E-vedeliku ja Nic Salt maailmas. Mõlemad võrdselt tasakaalustatud, küpsed mustikad ja vaarikad segunesid veel üheks veipiks.

Puhas tubakas

See ei pruugi olla enamiku inimeste lemmikute hulgas, kuid tubaka maitse osas on neil väga hästi läinud.

Nikotiini-soola seadmed, nagu veip, on väga sõbralikud kasutada koos uusima aurustamistehnoloogiaga. Lisaks pakub nikotiinisool teile koheselt kiiret nikotiinidoosi, mis aitab tõhusalt rahuldada vajadust ja iha. Koos nikotiinisoolade ja umbes 30-35 mg nikotiini tugevusega muutuvad mahvid sujuvamaks ja mugavamaks, vältides kõri sügelust ja ebameeldivust. Madala võimsusega veipid võivad pakkuda teile parimat alternatiivi suurte tossupilvede tekitamiseks, milleks ei ole enam ainult vesipiipu vaja.

Tehnilised andmed

Mõned Salt Switch ühekordselt kasutatava veipi ainulaadsed omadused on järgmised:

o Nikotiini tugevus: nende veipide nikotiini tugevus on umbes 20 mg.

o Suurus: ühekordselt kasutatavad soolavabad komplektid on kasutajasõbralikud ja neid saab kõikjale kaasa võtta. Nende suurus on vastavalt 10,3 mm* 18* 106*.

o Aku tööiga: Seadmete aku mahutavus on 350mAh

o Kaal: need on väga kerged, see tähendab kaalu 20 g.

o Pahvid: seadmed suudavad suitsetada umbes 450 pahvi korraga.

o E-vedelikud: nende aurustikomplektide e-mahla maht on umbes 2 ml.

o Laadimine: see on nii lihtne kui võimalik! Selle sisse- või väljalülitamiseks pole vaja uuesti laadida ega uuesti täita ega ühtegi nuppu vajutada. Sellepärast on seda nii lihtne kasutada.

Salt Switchi ühekordselt kasutatavate kapslite seade lülitatakse sisse sissehingamise teel ja peatub kohe, kui huuliku kaudu õhuvool puudub. Nii et kasutage seda või peatuge millal iganes soovite – teie vastutate.

Kui soovite suitsetamisest loobuda ja veipimisele üle minna, on esimene samm valida täiuslik maitse, mis vastab teie keha vajadustele ja ihale. Tubaka maitse toimib selles aspektis kõige paremini, kuna see annab teile sarnase tunde nagu sigarettide oma. Ligikaudse nikotiiniannuse võtmine aitab teil ka suitsetamisharjumusest loobuda ja samuti aitab teil vastavalt oma tervist säilitada. Seega ühekordselt kasutatav Salt Switch on tubaka suitsetamise parim alternatiiv.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga