ZYN’i maailm

ZYN on huuletubaka osas turu suurim kaubamärk. Alustuseks on ZYN saadaval kolmes  erinevas variandis. ZYN mini, ZYN slim ja ZYN mini eriti tugev. Kõik variandid on  diskreetsed ja asetuvad mugavalt huule all. ZYN mini on väikseim kott, mis on saadaval ka  minipakendis. Suuruselt mahub ideaalselt sisetaskusse või käekotti. ZYN slim on  normaalsuuruses karp ainult selle erinevusega, et see on kitsam ja pikem kui traditsiooniline  karp. See muudab toote diskreetsemaks, mis sobib hästi siis, kui sa ei soovi oma  nikotiinitarbimist näidata. ZYN slim on ideaalne valik, kui kohtud klientidega tööl või kui oled ämmaga õhtusöögil. Sa saad oma nikotiini, kuid keegi ei märka seda. 

ZYN Cool Mint on enimmüüdud ZYN, nagu meie, Pouchy.eu, seda nimetame. Siin saad värske  elamuse mündist, mis mõnusalt huule all jahutab. Piparmündi selged noodid, vürtsikas iseloom ja kuiv pind annab madala süljeerituse ja toote maitsete pikaajalise vabanemise. 

ZYN Ginger Blood Orange on kõigist testitud ZYN-i kotikeste maitsetest enim silma torkav.  Veriapelsini kergelt mõrkjas maitse koos ingveri kibeda tundega muudavad selle snusi maitse  ainulaadseks. Üleni valged kotid on pehmed, hästi täidetud ja vähese voolavusega. 

Kas oled suur kohvi- ja nikotiinipadjakeste fänn? Siis võiks arvata, et ZYN Espressino on sinu  jaoks parimad valik. Siit saad värskelt röstitud kohvi, šokolaadi, nugati ja vanilje maitsega snusi. Iseloom on veidi kreemjas ja padjake veidi tumedam kui teistel ZYNi maitsetel. 

ZYN Citrus Slim Strong on päikeseliste tsitrusviljade värske maitsega ning apelsini ja  sidrunheina noodiga. Padjakesed on kuivad ja hakkavad andma maitset ja nikotiini kohe, kui  muutuvad veidi niiskeks. Ka siin koged tervislikku suvetunnet ja soojust, kui ZYN Citrus  maitsed suus levivad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga